Z doświadczenia wiem, że bardzo wiele osób rozpoczynających karierę zawodową, agentów ubezpieczeniowych, multiagencji jednoosobowych czy większych struktur multiagencyjnych myśli a nawet marzy o skutecznej pracy z ubezpieczeniami grupowymi. Dlaczego jednak tak nieliczni odnoszą w tej dziedzinie sukces? Dlaczego tak niewielu z nas potrafi znaleźć się w świecie ubezpieczeń grupowych i odpowiedzieć na faktyczne potrzeby klienta? Dlaczego w końcu tylko niektórzy potrafią wymyślić coś nowego i idealnie dobrać ofertę do oczekiwań naszych partnerów i często oddają się szablonom lub co gorsze, wskazaniom pojedynczych osób?

Odpowiedź, podobnie jak świat ubezpieczeń grupowych, jest złożona. Uważam bowiem, że większość Specjalistów ds. Ubezpieczeń Grupowych to pracownicy największego polskiego ubezpieczyciela lub innych korporacji albo też brokerzy ubezpieczeniowi. Ubezpieczenia grupowe często kojarzą się z tajemną wiedzą, skomplikowanym procesem sprzedaży i biciem głową w mur obiekcji i dostępu do klienta.

Gruplowe.pl staje się pierwszym szerokim projektem, który daje Ci wiedzę. Wiedzę o ludziach, procesach sprzedaży, budowaniu ofert oraz współpracy z klientem grupowym. Otwieramy tajemne drzwi oraz obalamy wszelkie tabu:

  • budujemy zespół Specjalistów ds. Ubezpieczeń Grupowych
  • szkolimy i współpracujemy ze światem ubezpieczeń, agentami i multiagencjami w skutecznym wspieraniu ich pracy
  • wprowadzamy niezależne procesy sprzedaży dla struktur multiagencyjnych

Jesteśmy obiektywni, skoncentrowani na Tobie i Twoich klientach.

Zapraszam do współpracy! 🙂