Gdybym w jednym zdaniu miał opowiedzieć Ci o swoich doświadczeniach zawodowych, to bez wahania powiedziałbym: cała moja praca, sukcesy i emocje to ja i ludzie wokół: współpracownicy i klienci. Bez nich nie byłoby mnie.

Mam również nadzieję, że przyczyniłem się do sukcesu niektórych z Was, części pomogłem rozwiązać problemy i sytuacje trudne, a innym pokazałem kierunek i zachęciłem do działania.

W gruplowe.pl wracam do korzeni: do fundamentów pracy w sprzedaży. Nie lubię jednak słowa ,,sprzedaż’’.

Nigdy nie ustawiałem się w pozycji ,,łapacza’’ klientów, namawiającego do moich, jedynie słusznych rozwiązań.

Moje działanie to przede wszystkim współpraca. Znajduję się tam, gdzie jestem potrzebny; więc jeśli mnie potrzebujesz właśnie się pojawiłem . Otrzymasz ode mnie niezależność w wyborze produktów i firm, dbałość o detale współpracy i wiedzę o ubezpieczeniach grupowych.

 

Ubezpieczenia grupowe znam od podszewki. Pracowałem dla PZU ŻYCIE S.A. I KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. Dbałem o bezpieczeństwo jednej z największej firm w Polsce. Uczestniczyłem w procesie wdrożenia Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz oczywiście wspierałem pracę w zakresie ubezpieczeń grupowych dla setek firm, pracodawców oraz działów kadr i księgowości.

Uwielbiam inwestowanie i fundusze inwestycyjne. Szkoliłem w tym zakresie pracowników i agentów. Odnosiłem sukcesy sprzedażowe w Generali w Departamencie Ubezpieczeń Grupowych. Skutecznie uczyłem i wprowadzałem umiejętności z zakresu ubezpieczeń pracowniczych w multiagencjach.

Teraz przyszedł czas na Ciebie i projekt gruplowe.pl. Mocne wejście w świat ubezpieczeń grupowych na kilku płaszczyznach:

  • budowania zespołu specjalistów i przekazywanie bezcennej wiedzy i doświadczenia,
  • doradztwa firmom w wyborze i tworzeniu produktów w ich środowisku,
  • szkoleniu zespołów i doradców oraz wprowadzaniu procesów sprzedaży dla multiagentów oraz towarzystw ubezpieczeniowych.

Zapraszam Cię do współpracy i czerpania wszystkiego co najlepsze z naszego projektu. Wierzę, że na wartościach i jasno określonych celach zbudujemy wspólną płaszczyznę porozumienia.

Waldemar Poberejko